Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Milise na admina, ogarnia i nie spina

Tutaj możesz przedstawić chęć pomocy w pilnowaniu porządku na serwerze Deathmatch

mls

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 58
  • Dołączył: 23 wrz 2017, o 21:06
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 6

(#16) Napisano 29 wrz 2017, o 12:33

@up Powiem tak:

Moim zdaniem Czarnula po prostu ujęła w skrócie opinię na temat mojego podania i proszę nie mieć do Niej pretensji. W takich sytuacjach, powinniście ( jako administracja ) dziękować ludziom, że się w minimalnym chociaż stopniu angażują. Gram sobie na DM praktycznie codziennie po 2 / 3 godziny w okolicach godziny 20-stej + i mogę śmiało stwierdzić, że nikogo z administracji w tych godzinach nie ma. Jest na forum shoutbox -- 0 osób, jest kontakt steam do adminów, to niektóre profile - ostatnio online 516 albo 216 dni temu. Nie pisałem podania bo chce się czuć wyżej nad innymi, nie potrzebny mi jest slot, bo rzadko kiedy jest full. Chciałem po prostu pomóc, bo serwer jest naprawdę bardzo fajny i o pewnych godzinach gra bardzo dużo ciekawych i sympatycznych ludzi, którzy pamiętają jeszcze CSa 1.6 z 2014 roku i dalej. Takie osoby jak np.
Bory. Karol ^^ Cukierasy gamb czy Rampage. Uważam, że na amxx, sourcemodzie czy FTP znam się naprawdę bardzo dobrze, a jeśli chodzi o samo adminowanie nie ma żadnego problemu, nie chodzi mi wyłącznie o komendy, chodzi o zachowanie, brak prowokacji, brak wywyższania się i oczywiście współpraca z innymi adminami i administracja CSL.

Jeśli administracja, osoby decydujące uznają, że np. odpowiedź Czarnuli, jest nierzeczowa czy niekonkretna, przecież mogą czekać na następne odpowiedzi. Nie można od razu się "czepiać" :p

Ja już teraz dziękuje za wszelkie zainteresowanie i za komentarze pozytywne jak i te negatywne : )

Czekam na dalszy rozwój sprawy ;)

Pozdrawiam
ObrazekObrazek

Masz pytanie lub problem ? Dodaj na steam i napisz konkretnie o co chodzi !
Pomogłem ? Spodobała Ci się moja propozycja ?

Postaw Obrazek będę wdzięczny ! : )

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#17) Napisano 29 wrz 2017, o 15:00

Dobra , pasuje zrobić podsumowanie ;) co do tego Pana MLS , jak dla mnie niech dostanie OP na DM , nic nas to nie kosztuje. W razie skarg innych graczy będziemy rozpatrywać na bieżąco ;) Co na to czerwoni ? ;)
Obrazek
Obrazek

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#18) Napisano 29 wrz 2017, o 15:18

Widywany na FFA. Zglasza celnie, dodatkowy grajacy admin na DM sie sprzyda:) za OP.

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#19) Napisano 30 wrz 2017, o 14:48

Podanie zaakceptowane.
Próbny do 14.10.2017
Zapraszamy do zapoznania się z tematem - viewtopic.php?f=246&t=14997

Wróć do Podania o Admina



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •