Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Leon - Yu Stin Ki Pu

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Leon1996

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 113
  • Dołączył: 22 lip 2015, o 10:14
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 56
  • Otrzymane piwa: 4

(#1) Napisano 18 cze 2017, o 00:13

Opis sytuacji:


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: Leon
SteamID/IP: NeoBans / 91.239.180.250
Data: 18/06/2017 - 00:11:01 (2 minuty temu)
Powód bana: "notoryczne niewykonywanie celow, wydzieranie sie przez mikrofon
Admin banujący: @ZoRRo
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=128790
Serwer: [PL] CS-Lamers [ FFA CLASSIC ] RESET STATYSTYK !!! @ 1shot1kill.pl



serio?
po 1 nie wydzieralem sie?
po 2 mialem pake a ze zostalo 2 sekundy? do konca to co mialem zrobic??
Obrazek

Obrazek

KubeQ.Pl

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 359
  • Dołączył: 22 kwie 2015, o 20:07
  • Lokalizacja: Opole
  • Postawione piwa: 161
  • Otrzymane piwa: 96

(#2) Napisano 18 cze 2017, o 00:17

Leon miarka się przebrała...
Obrazek

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#3) Napisano 18 cze 2017, o 00:31

1. Ciągle Ciebie upominamy, ale Ty tego nie rozumiesz, że jest coś takiego jak cel mapy. Zostajesz często ostatni, bo "pilnujesz tyłów", tak samo w sytuacjach gdzie zostajesz 1 vs 7, jak i 1 vs 1.
2. I tak było tym razem, sytuacja 1 vs 2, zabijasz, podnosisz pakę, zostaje 16 sekund i zamiast biec to skradasz się, gdzie spokojnie mógłbyś dobiec i podłożyć. Niestety kick nie poskutkował, wróciłeś dyskutować to przeniosłem tą dyskusję tutaj.
3. Oczywiście, że się wydzierasz "NO kurcze, ALE JAK", "CHUJ MA AIMA" - słyszymy to i inne teksty za każdym razem kiedy giniesz.
4. Dochodzi tym samym obrażanie innych graczy, na co dzisiaj też zwrócił Ci uwagę CZK, gdzie też się wydzierałeś "ileż można mówić, idioto".

Nie jest to moje widzi mi się, od paru miesięcy jest to samo, jak do ściany. Nawet nie wiesz ile ludzie piszą, aby ciebie kickować. I słusznie, mają rację, czasami dostajesz taryfę ulgową, bo nie mamy sił do Ciebie.
Bana zdejmuję, ale nie bez pewnego oświadczenia. Od tej pory z mojej strony będzie 0 taryfy ulgowej, kicki/bany/mute zgodnie z regulaminem. A ten post to potraktuj jako ostrzeżenie.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Leon1996

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 113
  • Dołączył: 22 lip 2015, o 10:14
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 56
  • Otrzymane piwa: 4

(#4) Napisano 18 cze 2017, o 00:34

kurde dzieki :) postaram sie o tym nie zapominać cele itp robic!!!
Obrazek

Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#5) Napisano 18 cze 2017, o 02:01

No bravo w końcu się ktoś zabrał za niego ile to można. Już sam pisałem żeby go kikowali bo ile można siedzieć na respie z Awp ja rozumiem czasem można przypalić ale kur co rundę. Gracze widzą co się dzieje i na takie akcje zwracają uwagę jak admini nie będą tego ogarniać to już na tak głupiej akcji tracimy ludzi. Leon jak chcesz pajacować idz na boty a jak grasz na cs - lamers to graj jak człowiek.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#6) Napisano 18 cze 2017, o 02:19

przecież Leon to największy rak tego serwera. Kilkanaście osób na serwie po chwili przeistacza się w 5 bo Leon zostając ostatni wali cpl przez 1 min po czym i tak przegrywa i tak co rundę. Nie ma z niego żadnego pożytku i jeszcze pyskuje jak ludzie mu zwracają uwagę, że gra egoistycznie pod siebie. Takiego wkurwiającego gracza to jeszcze nie widziałem. Nawet u Arcanixa te kampienie miało czasem jakiś sens, bo kładł te paki czy rozbrajał a ten chowa po prostu w każdej rundzie. Zostaje 1v2 i zamiast iść do paki czeka aż oni do niego przyjdą.

Toxic player mówiąc krótko

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#7) Napisano 18 cze 2017, o 08:33

Wiedziałem że jak chodzi o kampe to moja ksywa padnie :)

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#8) Napisano 18 cze 2017, o 08:41

Zamknijcie to a nie wsiadacie na niego wszyscy święci !! Zorro mu wytłumaczył to chyba wystarczy.
Niech każdy działa zgodnie z taryfikatorem. Albo ja się drze to MUTE.

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#9) Napisano 18 cze 2017, o 12:11

Zamykam. Sprawdzimy czy gracz Leon wziął sobie do serca to co zostało tu napisane! ;)
Obrazek
Obrazek

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#10) Napisano 22 cze 2017, o 14:31

Temat odblokowany , ponieważ Pan Leon nie wywiązuje się dalej z swoich obietnic...
Obrazek
Obrazek

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#11) Napisano 22 cze 2017, o 15:19

Pana Leona wczoraj widziałem na DD2 i również kampił.Może za bardzo na niego naskoczyliście na FFA i przeskoczył na DD2 kontynuować swoje syzyfowe prace :D
No czeka gościu aż cały team padnie i wychodzi podobijać co się da.Irytujące.Gram w ct i czekam na Leona aż łaskawie zdecyduje się wbić na bsa.Po dłuższym oczekiwaniu postanawiam zraszować,bo żyłka pęknie^^
Wbijam anarchię.Biegnę w kierunku gali i dostaję w plecy z ciemni.Gitara siema...
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#12) Napisano 22 cze 2017, o 15:39

Zwierz dobrze napisal, Leon- rak serwera. Kilkukronie juz wyrzucalem, tego kolesia za cele, czy placze na say ogolnym za czity, jednak temu graczowi ciezko sie podporzakowac do panujacych obyczajow, nie wiem moze jest nierefermowalny... Proponuje, zeby dac Leonowi tydzien badz 2 tygodnie odpoczynku, zeby przemsylal swoje postepowanie- jesli sie nie nauczy pozegnamy sie z tym graczem pemramentnie.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#13) Napisano 22 cze 2017, o 15:45

Jestem za. 2 tygodnie to będzie dobra terapia. W międzyczasie ŁAPA podaj jak możesz godzinę i datę kiedy to było (hlstats pokazuje, że ostatni raz grał we wtorek ). Arcanix wtedy zerknie demko i oceni zachowanie Leona. Jeśli to prawda to out na dwa tygodnie bo to znaczy, że robił to samo odrazu po tym jak obiecał poprawę.

Leon1996

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 113
  • Dołączył: 22 lip 2015, o 10:14
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 56
  • Otrzymane piwa: 4

(#14) Napisano 22 cze 2017, o 18:29

to zobaczcie jak gralem przez ostatnie 2 dni na ffa ani razy nie kampiłem niech admini obejza demko ok ?
Obrazek

Obrazek

Leon1996

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 113
  • Dołączył: 22 lip 2015, o 10:14
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 56
  • Otrzymane piwa: 4

(#15) Napisano 22 cze 2017, o 18:41

wczorajszy dzień grałem z abc1 i nie narzekał na moją gre ,cele robiłem wszystko robiłem co obiecałem i słowa dotrzymuje dotychczas w grze.
Obrazek

Obrazek

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron